E&H


Než jsme se byli schopni zorganizovat, tak nám to trochu trvalo. Nakonec místo letních fotek od vody nebo odkudkoliv z přírody vznikly fotky s podzimem v zádech. A bylo to tak na poslední chvilku. Za pár dní všechny barevné listí opadlo a zbyl z něj jen hnědý prach. Last minute jsme zlaťáky na stromech ještě stihli. Ty se nesměle leskly, když zpoza velkého mraku sluníčko nenápadně vykouklo….

Jsem ráda, že jsme si pro toto rodinné focení mohli dovolit lokalitu bezprostředně za domem. Bude to pro celou rodinu pěkná vzpomínka. Tady to znají, chodí tudy každý jeden den. Byl to prima nápad a vlastně štěstí, že to takto vyhovovalo i na všechny strany. Jsem ráda, když můžu svým klientům takto vyhovět. Mají pak ve fotkách daleko víc vzpomínek, než jen to, že spolu blbli.

A když jsme pak po teplém čaji rozmrzli a odcházela jsem domů, tak mi maminka Z. říká: „Víš, mně to ani nepřipadá, že jsme se fotili. Jako bych o tom ani nevěděla.“ A to mám ráda. Toto je neviditelný fotograf. Uvolněné a laskavé fotky.

Děkuji, že jste mi dali důvěru a přeju vám, aby se vám vybavily pěkné vzpomínky, kdykoliv se na ně podíváte.


zavolejte mi:
+420 724 804 333
napište mi:
foto@lenkakrobova.cz