JSEM váš ... NEVIDITELNÝ FOTOGRAF !

Koho nejvíc fotím? Rodiče s dětmi - bez ohledu na věk. Všichni jsme přece dětmi svých rodičů ...

Spolu vytvoříme uvolněný a laskavý portrét Vaší rodiny plný propojení a srdečnosti. Vy a Vaše rodina si to totiž zasloužíte!

VÁŠ Rodinný PORTRÉT bude UVOLNĚNÝ & LASKAVÝ

CHCETE FOTKY, KTERÉ BUDOU JINÉ?

Možná si myslíte, že nejste fotogeničtí.
Zkuste se nebát a dejte mi důvěru.

 

Spolu dokážeme vytvořit atmosféru, ze které vzniknou snímky, na kterých se sami sobě budete líbit.

 

pojďme spolu do toho.

JSEM ZASTÁNCEM KOMPLETNÍCH ŘEŠENÍ.

 

VĚTŠINA MÝCH KLIENTŮ NA TISK NEMÁ ČAS NEBO správné ZNALOSTI.

 

ALE ZASLOUžÍ SI VAše fotky být uvězněné na discích PC a MOBILŮ?

NECHTE SVÉ FOTKY ZÁŘIT!

Pomáhám Vám, abyste se z Vašich fotek mohli těšit u Vás doma okamžitě! Dostanete Vaše poklady v leporelu, které můžete hned vystavit . Každé leporelo album je vyráběné ručně a individualizované specificky pro Vaši rodinu.

Neztraťte své vzpomínky v terabytech dat a na discích, které chtě-nechtě občas kolabují. Tiskněte fotky. Nemáte čas? Chcete, aby měly dobré barvy a tisk vydržel a nevíte jak co nejlíp na to? Nebaví Vás to? Dopřejte si u mě komfort a laskavou péči. Moje služby a produkty jsou osobní, na míru, pro Vás.

Co O MNĚ ŘEKLI?

„…no jo, jenže my jsme měly s Adinkou ten balíček jako překvapení… nechala jsem to, až přijde ze školy, že ho rozbalíme spolu. A bylo to prostě takové tajné a holčičí. Adince se líbila mašle, i ten hedvábný papír, bylo to všechno takové vílí a pak ty krásné fotky a vše doladěné, prostě vymazlené. Jako když jsi v dávných dobách dostala pod stromeček JEN JEDEN DÁREK, který ale stál za to a i ten obal byl vlastně dárek. to bylo hodně speciální… přenesla jsem se do dob našich babiček…“

NABÍZÍM VÁM:

I.

PRO-KLIENTSKÝ PŘÍSTUP

 

Snažím se myslet za Vás. Chci Vám zprostředkovat nadstandardní službu a být přitom příjemně osobní.

II.

AUTENTIČNOST

 

Mám ambiciozní cíl - vytvořit Vám tak pohodovou atmosféru, že se cítíte bez ostychu a přirozeně.

Pohybuji v intimní zóně Vaší rodiny a je pro mě důležité, aby všem bylo fajn.

III.

NONSTOP PODPORU

 

Chcete si nechat vytisknout velkoformát? Potřebujete dárek? Ráda Vám poradím a pomůžu zařídit.
Vybereme produkt, kde budou vaše fotografie zářit.

JAKÁ BUDE VAŠE INVESTICE?

Fotografování se mnou začíná na částce 4000kč. Pro více detailů mi napište.

 

Do práce s vámi dávám nejenom svůj čas, ale také hodně energie. Každý klient (rodina) je pro mě specifický. Můj vztah k vám je osobní. Jsem zastáncem myšlenky, že všechno se propíše do výsledku - to, jak se cítíte, ovlivňuje jak své fotky vnímáte.

CO DALŠÍHO By VÁS MOHLO ZAJÍMAT?

JAK DLOUHO FOCENÍ S RODINOU TRVÁ?

Délka záleží podle toho, jestli fotíme novorozeňátka, malé děti nebo už ty odrostlejší. Snažím se délku focení uzpůsobovat každé situaci tak, abychom měli dostatek fotek na výběr a zároveň dokud děti dovedou soustředit pozornost. Tzn. než to pro ně začne být otrava. Většinou se pohybujeme mezi délkou 1-2 hodiny, u novorozeňátek 2-4 hodiny.

 

MŮJ PARTNER(KA) TAKOVÉTO "AKCE" DVAKRÁT NEMILUJE - JAK TO MÁM ODKOMUNIKOVAT?

Neznám muže, který by se vyžíval v rodinném focení. Protože takové focení může být pro mnohé rodiny docela stresová situace (stačí, že žena chce, aby si děti oblekly něco specifického a ty chtějí úplně něco jiného ...). Důležité je, aby žena dala jasný signál, že jí na tomto focení nesmírně záleží. Že je důležité mít společné fotky - pro rodinu dnes i pro děti do budoucna. Řekněte Vašemu partnerovi, že vše bude v pohodě a klidu. Já s partnery dovedu pracovat velmi slušně. Bývají často těmi, o které je potřeba postarat se nejvíc, aby byli jako v bavlnce. A věřte, že tihle muži nakonec řeknou, že to vlastně bylo fajn a vracejí se.


KDE BUDEME FOTIT?

Rodinné fotky fotím nejradši venku s přirozeným světlem. Lokalitu plánuju na míru - přizpůsobujeme ji podle Vašich potřeb. Především se zamýšlím, která ze mnou oblíbených lokalit je vhodná pro konkrétní děti, roční a denní dobu, kdy fotíme. Miminečka a malé děti fotím v bezpečném prostoru svého studia v Kobylisích.

 

CO KONKRÉTNÍHO VZÍT SSEBOU?

Všechno s Vámi proberu s dostatečným předstihem. Před focením Vám pošlu checklist, abyste nad tím nemuseli přemýšlet a mohli se zaměřit na relax a jak být odpočatá(ý).

 

 

NEBUDEME VĚDĚT, CO MÁME DĚLAT . NA CO SE MÁME PŘIPRAVIT?

Otázku přirozeného pózování nechte na mně. Poradím si na místě i s dětmi. Bude těžké si jako rodič odpustit poznámky, jak se (ne)mají tvářit, ale věřte, vyplácí se nechat to na mě. Já si i děti dovedu zorganizovat obstojně dobře.

CO DOVEDETE ODRETUŠOVAT?

Dnešní technika dokáže kouzla. Já ale nejvíc ze všeho vyznávám, když jsou fotky autentické. Protože právě to jste Vy a to by po Vás mělo zůstat i Vašim dětem. Proto je mou ambicí, abych Vás zachytila tak, že se sami sobě líbíte a úpravy fotek se následně zaměřují převážně na podporu celkové nálady snímku a odstranění případných dočasných problémů pleti. Pokročilejší retuše nejsou součástí ceny, ale je možné je doobjednat navíc.

 

JAK SI PAK FOTKY VYBÍRÁME?

Výběr nejzdařilejších záběrů dělám já. Věřte mi, budete spokojení. Všechny vybrané snímky projdou úpravami a sdílím je pomocí webové platformy, ke které máte přístup jenom Vy v uzavřeném albu. Specifické instrukce obdržíte zároveň. Můžete se na Vaše fotky podívat na jakémkoli zařízení. V určitých případech po domluvě s klientem používám na sdílení Google drive.


CO SE UDĚJE PO VÝBĚRU?
Zadám okamžitě tisk fotek do výběru a následně pracuju na finalizaci alba specificky pro Vás. Vše dokončuju s péčí, aby Vaše album bylo precizní a Vy se po obdržení krabice s fotkami cítili jako když dostanete nádherný dárek a mrazí Vás v zádech, když ho rozbalujete.


JAK SI FOTKY PŘEDÁME?

Spoustě mých pražských klientů přivezu tašku s balíčkem až před dveře. Ve vybraných situacích používám po domluvě s klientem služby Zásilkovny.

 

MŮŽETE PRO NÁS ZAŘÍDIT NĚJAKÉ TISKY NAVÍC?

Samozřejmě a ráda! Je prima, když se klienti zamyslí a ví předem, co se jim bude hodit pro babičky, tetičky, nebo jen tak do ruky pro děti. Může, ale nemusí to být žádné další tiskové řešení, může se klidně jednat o fotky "jen tak do ruky". Není nic horšího, než když dostanete ode mě krásně vytuněný balíček fotek v perfektních barvách a pak běháte do fotolabů na ulici a zařizujete levný tisk, který vypadá diskutabilně a ještě Vás to stojí čas. Takže ano - připomeňte se o fotky navíc, prosím.

CHCETE, aby vaše fotky byly uvolněné a plné bezprostředních emocí?

 

vytvOŘTE VIZUÁLNÍ DĚDICTVÍ - PAMÁTKU PRO VAŠE DĚTI a pro DALŠÍ GENERACE

Rodinný portrét je Vaše NEJLEPŠÍ investice

Rodinné portréty zrají jako víno. Je to hodnota, kterou si rodiny střeží po generace. Vaše zvláštní okamžiky si zasloužíte zachytit tím nejlepším způsobem. Přijímám jen omezený počet klientů, abych každému mohla poskytnout neopakovatelný zážitek. Abych i Vám a Vašim portrétům dala péči, kterou si zasloužíte. Nabízím all-inclusive řešení s kolekcemi tisků, ve kterých budou Vaše fotografie zářit!

Nabízím Vám pečlivě připravenou řadu produktů včetně alb, uměleckých tisků, paspart a rámečků. Spolupracuji s těmi největšími odborníky na tisk. Můžete se mnou vše konzultovat předem. Velmi ráda Vám tisky a produkty předvedu osobně a poradím Vám, abychom našli to nejlepší řešení odpovídající Vašim představám. Ozvěte se, abychom mohli Vaše focení začít organizovat co nejdříve !

EDITACE snímků

Fotografování samotné je teprve začátkem k vytvoření Vašich portrétů na míru. Po našem setkání trávím poměrně velké množství času úpravami a post procesem nejzdařilejších snímků, které Vám následně skrz privátní galerii prezentuju.

Tam si vyberete snímky, které Vás nadchly nebo přímo pohltily. Ty nejzdařilejší snímky vybírám na základě celkové kompozice a atmosféry, emocí, zaostření, osvětlení a pózování. Následně si z nich vyberete Vy ty, které si chcete "odnést" pro sebe. Uvědomte si, prosím, že soubory v RAW formátu neposkytuju - nejsou totiž hotovým produktem. Musí projít odborným post-procesem. Každý snímek je upravený s nejlepším vkusem do malého uměleckého díla. Za každou minutou, kterou strávíme společně, jsou minuty práce před a hlavně po našem setkání, aby Vaše finální fotky a celkový zážitek byly skutečně výjimečné. Snímky si můžete zakoupit i nad rámec balíčku, případně se pro ně vrátit v budoucnu.

Fotoprodukty, které budete milovat

Všechny nabízené balíčky obsahují pečlivě vybrané tištěné fotoprodukty, na kterých Vaše fotky budou okamžitě zářit. Produkty byly navržené tak, abyste jimi mohli rozzářit Váš domov. Vybírám dodavatele, kteří garantují stálost a dlouhodobost a realizují tisky v archivační kvalitě, aby vydržely pro další generace. Specializuji se na hledání řešení, která jsou nadčasová a jednoduše elegantní. V případě speciálních přání umím s Vámi jiné řešení vymyslet a zrealizovat pro Vás tak, abyste Vaše nevšední momenty měli na očích podle Vašich představ.

1. Akordeonka neboli leporelo

Postavte ho nebo nechte jen tak ležet - na poličce v kuchyni, obýváku nebo na parapetu.
Sáhněte po něm kdykoliv se Vám zachce.

Darujte ho babičce a dědovi, protože pro ty je to tak akorát.

2. plátěNé véčko

Dvě perly - takové, které máte nejradši. Postavte je kamkoliv, kde se budou vyjímat a těšte se z nich nonstop.

3. Fotka na dřevo

Vytvořte si koláž na stěnu. Nakombinujte klidně více velikostí - tak budou vypadat nejlépe.

Zkombinujte snímky z různých focení, tím vaší koláži dodáte šťávu.

4. Sametová DESKa

Chcete mít variabilitu a nezatloukat hřebíčky do zdí?

Opřete ji kamkoliv - stojí sebevědomě a Vaše snímky na ní září.

Otočte ji - má dvě strany. Babičky a dědečci milují kombinaci celé rodiny a dětí samotných.

5. PASPARTA

Využijte univerzálně. Opřete kamkoliv. Těšte se!

VAŠE investice

Spojte cenu za focení & cenu za fotografie.

 

Výši investice si určujete sami rozsahem, pro který se rozhodnete. Ceník platný od 1.dubna 2021.

CENA ZA FOCENÍ

// 2200kč

ZAHRNUJE:
> Plánování focení na míru podle Vašich představ (studio nebo exteriér**)
> Konzultaci online nebo osobně podle domluvy (1h)
> Balíček informací k Vašemu focení
> Focení 90-120min
> 1 fotografie (15x23cm) dle Vašeho výběru v paspartě

CENA ZA FOTOGRAFIE

EXKLUZIV:

// 8950kč

ZAHRNUJE:
> 29 Vámi vybraných snímků
> Snímky v tištěné podobě
v krabičce (13x19cm)

> Snímky elektronicky ve dvou úrovních technické kvality

> Snímky elektronicky v barvě nebo černobílé, možná je kombinace
> Dárkové balení

> Licence pro neomezené použití k soukromým účelům

> Print kredit na oboustrannou sametovou desku, fotku na dřevo nebo na plátno v rozsahu 700kč

> Snímky v online galerii po dobu 2 let

KLASIK:

// 5150kč

ZAHRNUJE:
> 14 Vámi vybraných snímků
> Snímky v tištěné podobě
v akordeonce (13x19cm)

> Snímky elektronicky ve dvou úrovních technické kvality

> Dárkové balení

> Licence pro neomezené použití k soukromým účelům

> Print kredit na oboustrannou sametovou desku nebo fotku na dřevo - 350kč

> Snímky v online galerii po dobu 2 let

MINI:

// 2200kč

ZAHRNUJE:
> 4 Vámi vybrané snímky
> Snímky v tištěné podobě
v akordeonce (13x19cm)

> Snímky elektronicky ve dvou úrovních technické kvality
> Licence pro neomezené použití k soukromým účelům

> Snímky v online galerii po dobu 2 měsíců

**ČASOVÉ Možnosti poskytování služeb UPRAVUJI operativně

OBJEDNEJTE SI VAŠE FOCENÍ HNED:

ODESLAT

Váš vzkaz byl odeslán. Ozvu se Vám nejdříve co to bude možné. Pracuji průběžně, v noci se snažím spát :-) Vřele děkuji za Vaši trpělivost.Váš vzkaz se bohužel nepodařilo odeslat. Zkuste to, prosím, znovu nebo mě pro větší jistotu kontaktujte klidně telefonicky. Děkuji za Vaši trpělivost.
zavolejte mi:
+420 724 804 333
napište mi:
foto@lenkakrobova.cz