JSEM váš ... NEVIDITELNÝ FOTOGRAF !

Spolu vytvoříme uvolněný a laskavý portrét Vaší rodiny plný propojení a srdečnosti.

Koho nejvíc fotím? Rodiče s dětmi - bez ohledu na věk. Všichni jsme přece dětmi svých rodičů ...

Ráda Vám budu nápomocná v zachycení Vašich vzpomínek ... Vy a Vaše rodina si to totiž zasloužíte!

VÁŠ Rodinný PORTRÉT bude UVOLNĚNÝ & LASKAVÝ

CHCETE FOTKY, KTERÉ BUDOU JINÉ?

Možná si myslíte, že nejste fotogeničtí. TAK Nebojte a dejte mi důvěru.

 

Spolu dokážeme vytvořit atmosféru, ze které vzniknou fotky, na kterých se sami sobě budete líbit.

 

pojďme spolu do toho.

JSEM ZASTÁNCEM KOMPLETNÍCH ŘEŠENÍ.

 

VĚTŠINA MÝCH KLIENTŮ NA TISK NEMÁ ČAS NEBO správné ZNALOSTI.

 

ALE ZASLOUžÍ SI VAše fotky být uvězněné na discích PC/MOBILŮ?

NECHTE SVÉ FOTKY ZÁŘIT!

Pomáhám Vám, abyste se z Vašich fotek mohli těšit u Vás doma okamžitě! Dostanete Vaše poklady v autorském leporelu, které můžete hned vystavit . Každé leporelo album je vyráběné ručně a individualizované specificky pro Vaši rodinu.

Neztraťte své vzpomínky v terabytech dat a na discích, které chtě-nechtě občas kolabují. Tiskněte fotky. Nemáte čas? Chcete, aby měly dobré barvy a tisk vydržel a nevíte jak co nejlíp na to? Nebaví Vás to? Dopřejte si u mě komfort a laskavou péči. Moje služby a produkty jsou osobní, na míru, pro Vás.

Co O MNĚ ŘEKLI?

„…no jo, jenže my jsme měly s Adinkou ten balíček jako překvapení… nechala jsem to, až přijde ze školy, že ho rozbalíme spolu. A bylo to prostě takové tajné a holčičí. Adince se líbila mašle, i ten hedvábný papír, bylo to všechno takové vílí a pak ty krásné fotky a vše doladěné, prostě vymazlené. Jako když jsi v dávných dobách dostala pod stromeček JEN JEDEN DÁREK, který ale stál za to a i ten obal byl vlastně dárek. to bylo hodně speciální… přenesla jsem se do dob našich babiček…“

NABÍZÍM VÁM:

I.

PRO-KLIENTSKÝ PŘÍSTUP

 

Snažím se myslet za Vás. Chci Vám zprostředkovat nadstandardní službu a být přitom příjemně osobní.

II.

AUTENTIČNOST

 

Mám ambiciozní cíl - vytvořit Vám tak pohodovou atmosféru, že se cítíte bez ostychu a přirozeně.

Pohybuji v intimní zóně Vaší rodiny a je pro mě důležité, aby všem bylo fajn.

III.

NONSTOP PODPORU

 

Chcete si nechat vytisknout velkoformát? Potřebujete dárek? Ráda Vám poradím a pomůžu zařídit.
Vybereme produkt, kde budou vaše fotografie zářit.

JAKÁ BUDE VAŠE INVESTICE?

Fotografování se mnou začíná na částce 2200kč. Výši Vaší investice si řídíte Vy, až vidíte upravené fotky. Konkrétní varianty s Vámi ráda proberu osobně.

CO DALŠÍHO By VÁS MOHLO ZAJÍMAT?

JAK DLOUHO FOCENÍ S RODINOU TRVÁ?

Délka záleží podle toho, jestli fotíme novorozeňátka, malé děti nebo už ty odrostlejší. Snažím se délku focení uzpůsobovat každé situaci tak, abychom měli dostatek fotek na výběr a zároveň dokud děti dovedou soustředit pozornost. Tzn. než to pro ně začne být otrava. Většinou se pohybujeme mezi délkou 1-2 hodiny, u novorozeňátek 2-4 hodiny.

 

MŮJ PARTNER(KA) TAKOVÉTO "AKCE" DVAKRÁT NEMILUJE - JAK TO MÁM ODKOMUNIKOVAT?

Neznám muže, který by se vyžíval v rodinném focení. Protože takové focení může být pro mnohé rodiny docela stresová situace (stačí, že žena chce, aby si děti oblekly něco specifického a ty chtějí úplně něco jiného ...). Důležité je, aby žena dala jasný signál, že jí na tomto focení nesmírně záleží. Že je důležité mít společné fotky - pro rodinu dnes i pro děti do budoucna. Řekněte Vašemu partnerovi, že vše bude v pohodě a klidu. Já s partnery dovedu pracovat velmi slušně. Bývají často těmi, o které je potřeba postarat se nejvíc, aby byli jako v bavlnce. A věřte, že tihle muži nakonec řeknou, že to vlastně bylo fajn a vracejí se.


KDE BUDEME FOTIT?

Rodinné fotky fotím nejradši venku s přirozeným světlem. Lokalitu plánuju na míru - přizpůsobujeme ji podle Vašich potřeb. Především se zamýšlím, která ze mnou oblíbených lokalit je vhodná pro konkrétní děti, roční a denní dobu, kdy fotíme. Miminečka a malé děti fotím v bezpečném prostoru svého studia v Kobylisích.

 

CO KONKRÉTNÍHO VZÍT SSEBOU?

Všechno s Vámi proberu s dostatečným předstihem. Před focením Vám pošlu checklist, abyste nad tím nemuseli přemýšlet a mohli se zaměřit na relax a jak být odpočatá(ý).

 

 

NEBUDEME VĚDĚT, CO MÁME DĚLAT . NA CO SE MÁME PŘIPRAVIT?

Otázku přirozeného pózování nechte na mně. Poradím si na místě i s dětmi. Bude těžké si jako rodič odpustit poznámky, jak se (ne)mají tvářit, ale věřte, vyplácí se nechat to na mě. Já si i děti dovedu zorganizovat obstojně dobře.

CO DOVEDETE ODRETUŠOVAT?

Dnešní technika dokáže kouzla. Já ale nejvíc ze všeho vyznávám, když jsou fotky autentické. Protože právě to jste Vy a to by po Vás mělo zůstat i Vašim dětem. Proto je mou ambicí, abych Vás zachytila tak, že se sami sobě líbíte a úpravy fotek se následně zaměřují převážně na podporu celkové nálady snímku a odstranění případných dočasných problémů pleti. Pokročilejší retuše nejsou součástí ceny, ale je možné je doobjednat navíc.

 

JAK SI PAK FOTKY VYBÍRÁME?

Výběr nejzdařilejších záběrů dělám já. Věřte mi, budete spokojení. Všechny vybrané snímky projdou úpravami a sdílím je pomocí webové platformy, ke které máte přístup jenom Vy v uzavřeném albu. Specifické instrukce obdržíte zároveň. Můžete se na Vaše fotky podívat na jakémkoli zařízení. V určitých případech po domluvě s klientem používám na sdílení Google drive.


CO SE UDĚJE PO VÝBĚRU?
Zadám okamžitě tisk fotek do výběru a následně pracuju na finalizaci alba specificky pro Vás. Vše dokončuju s péčí, aby Vaše album bylo precizní a Vy se po obdržení krabice s fotkami cítili jako když dostanete nádherný dárek a mrazí Vás v zádech, když ho rozbalujete.


JAK SI FOTKY PŘEDÁME?

Spoustě mých pražských klientů přivezu tašku s balíčkem až před dveře. Ve vybraných situacích používám po domluvě s klientem služby Zásilkovny.

 

MŮŽETE PRO NÁS ZAŘÍDIT NĚJAKÉ TISKY NAVÍC?

Samozřejmě a ráda! Je prima, když se klienti zamyslí a ví předem, co se jim bude hodit pro babičky, tetičky, nebo jen tak do ruky pro děti. Může, ale nemusí to být žádné další tiskové řešení, může se klidně jednat o fotky "jen tak do ruky". Není nic horšího, než když dostanete ode mě krásně vytuněný balíček fotek v perfektních barvách a pak běháte do fotolabů na ulici a zařizujete levný tisk, který vypadá diskutabilně a ještě Vás to stojí čas. Takže ano - připomeňte se o fotky navíc, prosím.

CHCETE MÍT VÁŠ báječný VZTAH ZDOKUMENTOVANÝ na fotkách?

 

vytvOŘTE VIZUÁLNÍ DĚDICTVÍ - PAMÁTKU PRO VAŠE DĚTI a pro DALŠÍ GENERACE

zavolejte mi:
+420 724 804 333
napište mi:
foto@lenkakrobova.cz