Možná si myslíte, že nejste fotogeničtí. Nebojte se a dejte mi důvěru. Spolu dokážeme vytvořit atmosféru, ze které vzniknou fotky, na kterých se sami sobě budete líbit.

 

pojďme spolu do toho.

CO U MĚ (NE)NAJDETE?

Řekněte, kdo z vás se nedívá rád na staré fotky? Ty, co berete do ruky jen velmi opatrně, abyste je neušpinili nebo jinak nepoškodili a pomalu na nich pak zkoumáte, kdo (nejen) z rodiny to na nich je? A na jaké fotky se budou moct dívat za pár let Vaše děti? Tisknete vůbec něco nebo zůstávají uvězněné na discích počítačů?

A dovedete si představit fotky Vaší rodiny, ...

 

... na které se budete chtít dívat znovu a znovu a nikdy se Vám neomrzí?

... které Vám připomenou pěkné momenty s Vašimi blízkými, protože o fotografovi jste téměř ani nevěděli?

... kde u focení bylo všem fajn a neměli jste obavu, že se "neumíte tvářit na objektiv"?

... které jsou prostě relaxované a přirozené

 

Prostě fotky plné blízkosti, laskavosti a propojení.

Vaše fotky dostanete v leporelo albu, ve kterém budou u Vás doma okamžitě zářit. Leporelo je upravené na míru přímo pro Vaši rodinu. Vyrábím je ručně a pouze pro své klienty. Podívejte se, jaký jsou fotky Vaší rodiny poklad.

S čím vším Vám UMÍM pomOCT?

... dodám Vám kompletní řešení - tj. myslím za Vás, realizuji pro Vás a Vy sami nemusíte řešit žádnou produkci

 

Také:

... zajímám se o Vaše celkové preference

... pokud máte zájem, konzultuji s Vámi před focením kombinace oblečení

... navrhnu Vám varianty fotoproduktů, které by se Vám mohly líbit a budete si je moct doslova osahat

... podpořím Vás s tisky středo/velkoformátů do Vaší domácnosti

... dodám Vám dalších fotoprodukty například jako dárky pro rodinu

 

JAK KONKRÉTNĚ VYPADAJÍ MOJE SLUŽBY?

Fotografování se mnou Vás bude stát od 2200kč.

Součástí této ceny je konzultace před focením (písemně, telefonicky nebo ráda osobně podle Vašich preferencí), náhled produktů, focení samotné, 1 fotka dle výběru. Fotky pak platíte zvlášť. Jsou vždy součástí leporelo alba, které dělám na míru.. Leporelo album s 5 fotkami stojí 1250kč. Dělám jej až do rozsahu 20 fotek. Toto leporelo album Vám ráda představím osobně. Všechny zakoupené fotky obdržíte samozřejmě elektronicky.

Rodinné focení je různě dlouhé podle toho, jestli fotíme novorozeňátka, malé děti nebo už ty odrostlejší. Snažím se délku focení uzpůsobovat každé situaci tak, abychom měli dostatek fotek na výběr a zároveň dokud děti dovedou soustředit pozornost, tj. než to pro ně začne být otrava. Většinou se pohybujeme mezi délkou 1-2 hodiny, u novorozeňátek 2-4 hodiny.

Pokud máte zájem, pomůžu Vám s výběrem vhodného oblečení, tak, aby oblečení bylo na fotkách co nejméně rušivé a fotografie vypadaly kompaktně.

Dnešní technika dokáže kouzla. Já ale nejvíc ze všeho vyznávám, když jsou fotky autentické. Protože právě to jste Vy a to by po Vás mělo zůstat Vašim dětem. Proto je mou ambicí, abych Vás zachytila tak, že se sami sobě líbíte a úpravy fotek se následně zaměřují převážně na podporu celkové nálady snímku a odstranění případných dočasných problémů pleti.

Fotím nejradši venku s přirozeným světlem. Lokalitu přizpůsobujeme podle Vašich potřeb - to znamená, že se především zamýšlím, která ze mnou oblíbených lokalit je vhodná pro konkrétní děti, roční a denní dobu, kdy fotíme. Miminečka a malé děti fotím v bezpečném prostoru svého studia v Kobylisích.

zavolejte mi:
+420 724 804 333
napište mi:
foto@lenkakrobova.cz