Považuji za důležité, jak se ke svým klientům chovám ... protože pocit, který si z fotografování odnesete, se Vám vybaví pokaždé, když si budete fotky prohlížet. A podle toho je budete milovat.

 

Snažím se, aby Vaše fotky zachycovaly opravdové emoce, které vznikají spontánně. Budeme blbnout, hrát si, povídat. A dobré situace tak vzniknou vcelku přirozeně.

Lenka balí klientskou zakázku

... JSEM ToTIŽ NEVIDITELNÝ FOTOGRAF ...

S foťákem se pohybuji v intimní zóně svých klientů. Na každé focení potřebuji důkladný plán. Když fotíme s dětmi, je ale potřeba být průběžně flexibilní, umět improvizovat. I když mám poctivě připravený plán, jsem před každým focením přirozeně nervózní. Vydávám ze sebe maximum - před ním, i v jeho průběhu. Abych mohla poskytnout perfektní službu, potřebuji být na své malé i velké klienty perfektně připravená a odpočatá.

 

A co Vy? Fotograf s Vámi něco "dělá" a Vy nevíte proč, kam to směřuje? Necítíte se sami sebou? Chce po Vás, abyste se usmívali na pokyn - přitom Vy víte, že to takto na povel prostě nevypadá dobře a zase se sobě nebudete líbit? Také jsem si to zažila. A pak jsem zažila opak ... a ... bylo to úplně jiné. Krásné. V těch fotkách byla spontánnost. A i když děti nebyly krásně naaranžované, jako to známe z fotek našich prarodičů, byly to ony. Takové, jaké opravdu jsou. S mimikou, kterou mají v běžných situacích. Nadchlo mě to. Bylo to boží. A tak mi konečně došlo, že toto je přesně ono. Že to je něco, co umím a o co bych se měla podělit dál.

Proč byste nemohli i Vy mít uchované Vaše vzpomínky v uvolněných a laskavých fotkách?

Proč máte mít fotky, které budou pouze statická vizitka toho, jak jste v daný moment vypadali?

 

Nechci zachycovat jen to, jak vypadáte, ale jací jste, když děláte legraci, když se smějete, když se tulíte a objímáte, když se honíte. Protože právě taková fotka bude krásným nositelem Vašich vzpomínek. A já bych Vám s tím ráda byla nápomocná, abyste nezapomněli ...

 

Po letech praxe v různých oblastech služeb mohu s jistotou říct, že jsem člověk, kterého služby extrémně baví. Mě baví o Vás pečovat. Mě baví poskytovat nadstandardní servis, abyste se Vy sami o nic dalšího nemuseli starat. A mohli být třeba víc s dětmi, s rodiči, nebo prostě tam, kde to udělá opravdový rozdíl.

 

A proto mě to baví. Protože Vám laskavé fotky a ta leporelo alba, která Vám vyrobím, zůstanou pro Vaše děti. A budou se o ně moct dělit dál, třeba s jejich dětmi. A nemusíte se bát, co když Vám přestane fungovat disk :-) Stejně ... děláte si pravidelně zálohy? Tak se radši objednejte ke mně na konzultaci a já Vám ráda vše předvedu osobně.

 

Ráda Vás uvítám ve svém studiu. Je to takový domácí pokojíček, ve kterém se budete cítit dobře.

 

Najdete jej na adrese:

U Třešňovky 2

Praha Kobylisy

Portrétní studio - neviditelný fotograf Lenka Krobová
zavolejte mi:
+420 724 804 333
napište mi:
foto@lenkakrobova.cz