Tvořím s Vámi zážitky. Mou ambicí je poskytnout Vám super službu a to tak, abych předčila Vaše očekávání.

 

Považuji za důležité, jakým stylem se ke všem svým klientům chovám. Aby pocit, který si z fotografování odnesete a vryje se Vám do paměti, byl přinejmenším radost. A v lepším případě nadšení.

 

Snažím se, aby Vaše fotky byly plné opravdických emocí, které vznikají spontánně. Budeme blbnout, hrát si. Aby vznikaly situace přirozeně a to vypadalo tak, že já tam vůbec nejsem.

... JSEM ToTIŽ NEVIDITELNÝ FOTOGRAF ...

S foťákem v ruce mě moje okolí zná daleko dřív, než Canon začal prodávat svůj první digitální foťák (tak a teď asi není těžké odhadnout, kdo je můj "partner in crime").

 

Už delší dobu mě překvapovalo, kolik lidí kolem mě bylo nespokojených s foto-službami a přesto je dál dokola využívali a nevybrali si svého fotografa lépe. A už vůbec si nelámali hlavu s tím, že by si za ním mohli třeba pár kilometrů dojet... No a paralelně s tím mi už několik let chodil z mého okolí feedback, že pro fotku mám prostě cit. Lichotilo mi to. Fotila jsem taaaak ráda. Byl to pro mě vždy únik s pozitivní energetickou bilancí. A přitom jsem se styděla tohle poslouchat...

 

S foťákem se pohybuji v intimní zóně klientů. Musím předem důkladně plánovat, ale když fotíme s dětmi, je třeba být flexibilní a umět improvizovat. I když mám poctivě připravený plán, jsem před každým focením přirozeně nervózní a vydávám ze sebe maximum. Před ním , i v průběhu. A to je důvod, proč nepřichází v úvahu mít víc než jedno takové focení za den. Abych mohla poskytnout perfektní službu, potřebuji být perfektně připravená a

A co Vy? Fotograf s Vámi něco dělá a Vy nevíte proč, kam to směřuje. Necítíte se sami sebou. Chce po Vás, abyste se usmívali a Vy přitom víte, že to takto na povel prostě nevypadá dobře a zase se sobě nebudete líbit. Také jsem si to zažila. A pak jsem zažila opak ... a ... bylo to úplně jiné. Krásné. V těch fotkách byl příběh. Příběh, který se odehrál tam na místě, ale byl tam. A i když děti nebyly krásně naaranžované, jako to známe z fotek našich prarodičů, byly to ony. Takové, jaké opravdu jsou. S mimikou, kterou mají v běžných situacích. Nadchlo mě to. Bylo to boží. A tak mi konečně došlo, že toto je přesně ono. Že to je něco, co umím a o co bych se měla podělit dál.

Proč byste nemohli mít uchované Vaše vzpomínky v relaxovaných a laskavých fotkách? Proč máte mít fotky, které budou pouze statická vizitka jak jste v daný moment vypadali? Nechci zachycovat jen jak vypadáte, ale jací jste v normálních situacích. Když děláte legraci a smějete se. Když se tulíte a objímáte. Protože právě taková fotka bude krásným nositelem Vašich vzpomínek. A toto já umím ...

 

Po letech praxe v různých oblastech služeb mohu s jistotou říct, že jsem člověk, kterého služby extrémně baví. Mě baví o Vás pečovat. Mě baví poskytovat nadstandardní servis, abyste se Vy sami o nic dalšího nemuseli starat. A mohli být třeba víc s dětmi. Nebo prostě tam, kde to udělá opravdový rozdíl.

 

A proto mě to baví. Protože Vám laskavé fotky a ta leporelo alba, která Vám vyrobím, zůstanou pro Vaše děti. A budou se o ně moct dělit dál, třeba s jejich dětmi. A nemusíte se bát, co když Vám přestane fungovat disk. Stejně ... děláte si pravidelně zálohy? Tak se radši objednejte ke mně na konzultaci a já Vám ráda vše předvedu osobně.

 

zavolejte mi:
+420 724 804 333
napište mi:
foto@lenkakrobova.cz