Vaše fotky budete milovat podle toho, jaký pocit si z fotografování odnesete. Ten se Vám vybaví totiž pokaždé, když si budete fotky prohlížet. Proto považuji za důležité, jak se ke svým klientům chovám.

 

Snažím se, aby Vaše fotky zachycovaly opravdové emoce, které vznikají spontánně. Budeme blbnout, hrát si, povídat - podle toho, jaký typ fotky budeme fotit. A dobré situace tak vzniknou vcelku přirozeně.

Lenka balí klientskou zakázku

... JSEM ToTIŽ NEVIDITELNÝ FOTOGRAF ...

S foťákem se pohybuji v intimní zóně svých klientů. Na každé focení potřebuji důkladný plán - i když při focení s dětmi jsem připravená být průběžně flexibilní a umím improvizovat. Přes poctivou přípravu jsem ale i já před každým focením přirozeně nervózní. Abych mohla poskytnout perfektní službu, potřebuji být na své velké i malé klienty připravená a proto na Vás mám před focením spoustu otázek o Vašich představách. Vydávám ze sebe maximum - před ním, i v jeho průběhu.

Po letech praxe v různých oblastech služeb mohu s jistotou říct, že jsem člověk, kterého služby extrémně baví.

 

Mě baví o Vás pečovat...

 

... a poskytovat nadstandardní servis, abyste se Vy sami o nic dalšího nemuseli starat. A mohli být třeba víc s dětmi, s rodiči, nebo prostě tam, kde to udělá opravdový rozdíl.

 

Proč byste nemohli i Vy mít uchované Vaše vzpomínky v přirozenýchh a laskavých fotkách? Proč máte mít fotky, které budou pouze statická vizitka toho, jak jste v daný moment vypadali?

 

Nechci zachycovat jen to, jak vypadáte. Ale to, jací jste, když děláte legraci, když se smějete, když se tulíte a objímáte, když se honíte. Právě taková fotka bude překrásným nositelem Vašich vzpomínek. A já bych Vám s tím chtěla byla nápomocná, abyste nezapomněli a aby to vaše děti mohli ukazovat svým dětem...

 

A proto mě to baví. Protože Vám laskavé a opravdové fotky a akordeonky, které Vám vyrobím, zůstanou pro Vaše děti. A budou se o ně moct dělit dál, třeba s jejich dětmi. A nemusíte se bát, co až Vám jednou přestane fungovat disk a Vy zrovna nebudete mít udělanou zálohu:-)

 

Pokud nefotíme venku, ráda Vás uvítám ve svém studiu.

 

Je to takový domácí pokojíček, ve kterém se budete cítit dobře.

 

Najdete jej na adrese:

U Třešňovky 2

Praha Kobylisy

Portrétní studio - neviditelný fotograf Lenka Krobová
zavolejte mi:
+420 724 804 333
napište mi:
foto@lenkakrobova.cz