Považuji za důležité, jak se ke svým klientům chovám ... protože pocit, který si z fotografování odnesete, se Vám vybaví pokaždé, když si budete fotky prohlížet. A podle toho je budete milovat.

 

Snažím se, aby Vaše fotky zachycovaly opravdové emoce, které vznikají spontánně. Budeme blbnout, hrát si, povídat - podle toho, jaký typ fotky budeme fotit. A dobré situace tak vzniknou vcelku přirozeně.

Lenka balí klientskou zakázku

... JSEM ToTIŽ NEVIDITELNÝ FOTOGRAF ...

S foťákem se pohybuji v intimní zóně svých klientů. Na každé focení potřebuji důkladný plán - i když při focení s dětmi jsem připravená být průběžně flexibilní a umím improvizovat. Přes poctivou přípravu jsem ale i já před každým focením přirozeně nervózní. Abych mohla poskytnout perfektní službu, potřebuji být na své velké i malé klienty připravená a proto na Vás mám před focením spoustu otázek o Vašich představách. Vydávám ze sebe maximum - před ním, i v jeho průběhu.

Po letech praxe v různých oblastech služeb mohu s jistotou říct, že jsem člověk, kterého služby extrémně baví.

 

Mě baví o Vás pečovat...

 

... a poskytovat nadstandardní servis, abyste se Vy sami o nic dalšího nemuseli starat. A mohli být třeba víc s dětmi, s rodiči, nebo prostě tam, kde to udělá opravdový rozdíl.

 

Proč byste nemohli i Vy mít uchované Vaše vzpomínky v uvolněných a laskavých fotkách? Proč máte mít fotky, které budou pouze statická vizitka toho, jak jste v daný moment vypadali?

 

Nechci zachycovat jen to, jak vypadáte. Ale to, jací jste, když děláte legraci, když se smějete, když se tulíte a objímáte, když se honíte. Protože právě taková fotka bude krásným nositelem Vašich vzpomínek. A já bych Vám s tím ráda byla nápomocná, abyste nezapomněli ...

 

A proto mě to baví. Protože Vám laskavé fotky a akordeonky, které Vám vyrobím, zůstanou pro Vaše děti. A budou se o ně moct dělit dál, třeba s jejich dětmi. A nemusíte se bát, co když Vám přestane fungovat disk :-) Stejně ... děláte si pravidelně zálohy? Tak se radši objednejte ke mně na konzultaci a já Vám ráda vše předvedu osobně.

 

Pokud nefotíme venku, ráda Vás uvítám ve svém studiu.

 

Je to takový domácí pokojíček, ve kterém se budete cítit dobře.

 

Najdete jej na adrese:

U Třešňovky 2

Praha Kobylisy

Portrétní studio - neviditelný fotograf Lenka Krobová
zavolejte mi:
+420 724 804 333
napište mi:
foto@lenkakrobova.cz