Přijela za mnou princezna a slunce jménem Tobiáš


 

Sraz v ulici ve staré zástavbě pražských Letňan. Rodinné focení – pozdní odpoledne, podzim, krásný, sluncem zalitý den. Vlastně jsme měli slunce až až. Maminka Marta je vždy usměvavá a za každých okolností příjemná ženská. Tobiáše jsem neviděla asi dva roky. A pokud se ptáte, jestli bych ho poznala, tak rozkrývám karty a velmi otevřeně říkám, že ne …. přece jen dva roky v životě dítěte jsou ohromná doba. Tobiáš byl boží – byl celou dobu usměvavý, rozzářený, a i když blbnul a lumpačil, bylo na něm vidět, že mezi nimi je silné pouto a blízkost.

Měli jsme spolu krásný čas. Co jiného si můžu přát, než že dokumentuji radost, něhu, propojení mezi rodičem a dítětem. A tady to bylo úplně celou dobu a já jsem tam jen tak plula, jako neviditelný fotograf občas nainstruovala maminku, jak se mi mají ve svých hrátkách pootočit, abychom měli světlo z dobré strany.

Přála bych si, aby každé rodinné focení bylo minimálně takovéto. Bylo to prima, děkuji za důvěru a věřím, že se vám fotky budou líbit 🙂 Malá ochutnávka zde …

Lenka


zavolejte mi:
+420 724 804 333
napište mi:
foto@lenkakrobova.cz