Přijel za mnou usměvavý anděl s krásným jménem Adinka


 

Bylo to KRÁSNÉ. Nic víc k tomu asi neumím dodat.

Vrchol symbiózy mezi rodičem a dítětem. Ideál, o kterém sníte. Tak přirozený. Naše rodinné focení s touto krásnou dvojicí bylo prostě andělské. Maminka a dcera měly k sobě taaaaaak blízko, až se mi to ani nechtělo věřit. Dnes sotva se dítě narodí, už chceme, hlavně aby se osamostatňovalo. Aby nejlépe ihned co chodí, zvládalo veškeré aktivity kolem hraní a trávení času samo. A pak mívám obtíže dostat rodinu na deku rozumně k sobě, aby mi vešli všichni do záběru.

Toto pondělí bylo ale jiné. Bylo to o mazlení, laskání, pusinkování. Bylo to také o propojení a intimitě mezi dvěma lidmi, dítětem a rodičem. Byla jsem na vrcholu blaha, že jsem u toho mohla být. Adinka se chtěla dokonce mazlit tak moc, že Helča sotva měla fotku sama, hahaha.

Holky, bylo to super a přála bych si, aby se mi podařilo, že mí klienti se takto bezprostředně chovají všichni. Protože … někteří se stydí (i když není třeba) a někteří takové sblížení znají, ale jak děti odrůstají, už jim vlastně není vlastní. Kvůli dětem si přeju, ať je takových, co se nemazlí, co nejmíň.

Krásný den, Lenka


zavolejte mi:
+420 724 804 333
napište mi:
foto@lenkakrobova.cz