Profibabinec se stylem


 

Protože můj čas bez dětí je omezený, snažím se ho prioritizovat co nejlépe. A tak jsem schůzky u kafe „jen tak“ vyměnila buď za schůzky, do kterých se snažím zakomponovat i své děti (nebo aspoň jedno, když to druhé je ve školce) a nebo za ty, kde se jedná o vzdělávání nebo networking a kde z toho takzvaně „něco mám“. A přesně takový je Gábinou Kotlínovou již pravidelně organizovaný Profibabinec.

Poslední Profibabinec byl opět fajn. Prostě Gábina to umí. Umí nakombinovat účastníky tak, že pokaždé se obohatíme o zajímavosti, pokaždé se přidají nové ženy a je to obohacující setkání. Ptáte se, jaké informace? Třeba to, co může existovat na poli delikates a jak zručné ještě pořád (a snad ještě dlouho) dovedou i v dnešní instantní a digitální době být české ruce, jak teď na podzim posílit svou imunitu, jakou přírodní kosmetiku je možné vyzkoušet, byť na ni v obchodě běžně nenatrefíme, co je nejlepší přírodní produkt na chloupky, nebo (posledně) třeba nové přípravky pro pedikůru (osobně jsem vyzkoušela a určitě půjdu zas).

Kromě nových informací bývá Profibabinec plný fajn inspirativní energie a to mě na něm prostě baví. Domů odejdete nejenom s krásnou sezónní kytkou, ale i s různými malými dárky (posledně jsem si odnesla úžasnou pralinku a skvělý lak na nehty). Ano, tombola bývá pře-bohatá. Ptáte se, jak to? Protože účastnice rády obdarovávají a tak sami přinášejí zajímavé výhry do tomboly v podobě třeba poukazů na ozkoušení svých služeb, slev, nebo jen tak fajn dárku, který udělá radost.

Takže, dámy, je to s Vámi opravdu fajn a příště zase naviděnou 🙂


zavolejte mi:
+420 724 804 333
napište mi:
foto@lenkakrobova.cz