MÁM PRO-KLIENTSKÝ PŘÍSTUP

Snažím se být vždy super osobní. Přece jenom se zde pohybujeme v intimní zóně Vás, Vašich dětí, Vašeho partnerství. S dětmi aplikuju respektující přístup. Oni jsou tím nejdůležitějším elementem fotografie, který musí zůstat přirozený a svůj. Nesmí mít přede mnou ostych. Musí zůstat bezprostřední. Snažím se vždy na děti naladit, zkusit je zabavit a přirozeně rozesmát. A to vůbec není jednoduché. Obzvlášť pokud jsou naučené na klasické "Elenko, a usměj se na paní a řekni SÝÝÝÝR".  Tak jen abyste věděli - tak já nefotím.

Povězte mi, co se Vám líbí a já Vám nabídnu řešení na míru. Pokud budeme tisknout u třetích stran, ráda to pro Vás zařídím, abych nad výsledkem měla kontrolu a ten byl co nejlepší. Mám léta ozkoušené produkty pro sebe a své přátele a ty ráda doporučuji mým zákazníkům. Jsem si totiž jistá, že řešení, které Vám nabídnu, je pro Vaše potřeby to nejlepší.

Ale abyste si nemysleli - i já mám své hranice, přesto, že se chci přizpůsobit samozřejmě Vám. Hranice v tom, kdy a jak fotím. Co chci, aby byl můj výstup. Potřebuju si být jistá, že dovedu být konzistentní v kvalitě pro všechny mé zákazníky. Z toho pak vycházím při domluvě s Vámi.

AUTENTIČNOST JE MOJÍ PRIORITOU

Mám ambiciozní cíl - vytvořit Vám tak pohodovou atmosféru, abych Vaše děti a rodinu zachytila v jejich přirozenosti a maximálně autenticky. Jsem si vědoma, že pracuji ve Vaší intimní zóně. Potřebujeme, abyste se všichni cítili fajn.

Nejde jen o zachycení vizuální podoby Vás, Vaší rodiny, i když chápu, že i ta je důležitá. Výsledkem naší spolupráce jsou záběry, které jsou přirozené, plné emocí. Je z nich cítit propojení, srdečnost. Jsem matka dvou malých dětí, Anežky a Lukáše a právě oni mě učí, co je v zachycení okamžiků opravdu důležité. Protože na takové fotografie se pak budete chtít dívat pořád  -  aspoň já tedy ano.   

(NE)KONČÍME? PODPORUJI VÁS NONSTOP

Potřebujete dárek pro své příbuzné? Chcete se poradit, jak na plátno, forrex, dřevěný podklad? Napište, zavolejte! Nejenom, že Vám ráda poradím, ale i pro Vás zařídím. Tak, abychom vybrali ten nejlepší produkt pro Vás, který si zaslouží, abyste za něj dali peníze; tak, aby Vaše fotografie prostě zářily. Pak budete spokojení a to mě těší. Mou ambicí je, abyste naši vzájemnou spolupráci hodnotili jako překvapivě příjemnou a chtěli ji zopakovat. Přesně pro takové zákazníky chci pracovat a udělat pro ně maximum. 

Mým cílem je zprostředkovat Vám nečekaný zážitek a předčit Vaše očekávání.

Protože Vy a Vaše rodina si to zasloužíte.

O mně

Ahoj Lenka, chacha