Vybírám pro Vás to nejlepší aneb Vaše foto-starosti na mou hlavu


Ptáte se mě velmi často, co pořídit vašim blízkým jako foto-dárek. Obzvlášť, když teď máte fotografie, u kterých to stojí zato a víte, že tím Vašim blízkým uděláte ohromnou radost.

A jelikož se celý svůj profesní život pohybuji ve službách (nebo právě proto), je mým krédem číslo jedna „client-first“ neboli také „spokojený klient je ten nejlepší klient“. Proč? Protože takový zákazník se rád vrací pro službu, u které měl pocit, že dostal to nejlepší co mohl, byl opečovávaný a cítil se dobře. Ráda pomáhám svým zákazníkům tvořit ta nejlepší řešení. A protože ne vždy známe sami všechno, tak právě tady je prostor pro to, nechat si poradit. Mám tady pro Vás různé typy produktů, které si u mě lze obstarat.

Výstupem našeho společného setkání je ručně vyráběné album. Vaše fotografie v něm budou zářit. Album je jednoduché, dovoluji si jej považovat za vkusné (proto jej vyrábím, jinak bych do toho nešla …). Je unikátní – můžete jej získat jen u mě. Je osobní a dělané na míru PRÁVĚ PRO VÁS. Je to harmonika, kterou si položíte na poličku nebo skříňku, každý den můžete otáčet a dívat se na fotky Vás a Vašich nejbližších, na které máte zrovna nejvíc chuť. Album je dělané ručně, v deskách z neběleného papíru. Je svázáno barevnou pruženkou. Zabalené v krabičce na míru. Tu nechávám dělat  přímo dle mých potřeb v podniku podporující sociálně slabé a handicapované osoby. Je mi sympatické podpořit malovýrobu v Čechách než nakupovat komponenty z Číny.  Album je v krabičce zabalené v hedvábném papíru tak, aby pro Vás stále bylo tajemstvím, co se skrývá uvnitř. A tam najdete ….POKLAD. Proč poklad? Protože obsahuje vizuální dědictví, kus historie – fotografie Vaší rodiny. Proto poklad. Proto vyžaduje maximální péči. Pro případ, že si jej budete chtít vzít s sebou do kabelky, máte v krabičce přibalený pytlíček… jako když si koupíte novou drahou kabelku a dostanete k ní flanelový pytlík … aby se v dobu, kdy stojí v šatně nebo skříni, nezaprášila. A za takovýto poklad já považuji Vaše fotky. Vše je pod velkou bílou stuhou. Takovou, co se Vám zatajuje dech, protože čekáte, co odhalí, až ji rozvážete …. TĚŠTE SE, ten poklad je uvnitř !

Ráda pomáhám mým zákazníkům řešit jejich problémy a jsem šťastná, když jim mohu nabídnout řešení, za které bych na 1000% dala ruku do ohně. A další vlna radosti přichází, kdy oni si opravdu nechají poradit. Díky všem těm, kteří jste osvícení a máte důvěru, že opravdu mám zkušenost a vím, co Vám doporučit.
Takže téma fotoplátno. Není plátno jako plátno. Sama jsem jich několik zkusila udělat a vždy musím přiznat, že to, co Vám doporučuji, je to nejlepší, co můžete dostat. Byť se to možná na první pohled nezdá, tak ani nepatří k nejdražším. Za chyby se platí a já jsem ráda, že jsem jich několik udělala – jen tak můžu být jistá tím, že mnou doporučované řešení je to pravé, trvanlivé, prostě profi. Plátno, které doporučuji je krásně sametové – nebudete to věřit, ale opravdu vypadá jako samet. Takové jakoby plastické (ve skutečnosti samozřejmě není, ale ten dojem prostě máte). Navíc – každá fotka je vhodná (!!! třikrát pozor – toto právě je jedno z největších úskalí mnohých tiskařů fotopláten). Přivezla jsem si domů jedno plátno pro zákaznici minulý týden a měla jsem ohromnou radost. Bylo nádherné. A já šťastná, že zákaznice bude určitě spokojená, protože i se svou dcerkou byly krásné. Jako by chtěly z obrazu vystoupit. YES – to se nám povedlo.

 

A nakonec tady mám stálici. Už několik let nechávám dělat produkt, který jsem si vymyslela pro naši rodinu a on se velmi osvědčil. Představte si, že potřebujete něco na zeď. Nechcete fotku pod sklem. Navíc nevíte, jaký rám se Vám nebo Vašim blízkým bude hodit, případně máte rámů pokrk. Hoďte rámy za hlavu a to doslova! Představte si fotku většího formátu (ten je variabilní). Je nalepená na plastovém nosiči – deska, která se používá pro velko-formáty, jako podklad pro fotky nebo texty na výstavy. A teď jej budete mít doma Vy. Nemusíte chtít zrovna rozměr 40×60 cm, abyste mohli stejnou desku využít. Běžně na ni dělám fotografie o rozměrech 18×27 cm, což je formát o něco menší než je list papíru A4. Fotka je potažená laminem, které jí také dává krásný sametový look. A jaký je největší benefit kromě toho, že se absolutně neleskne a Vy ji můžete stejně kvalitně sledovat ze všech úhlů? Je oboustranná. vyberte si dvě fotky a buď se dívejte na jednu nebo otočte a nechte se kochat druhou fotografií. Jak prosté. A hřebíky? Nevěšte hlavu. Tuto destičku jednoduše opřete, nepotřebujete hledat místo na zdi, které by pro ni bylo vhodné. A až ji budete chtít vyměnit za novou, jednoduše ji schováte do šuplíku k dalším fotografiím a nebudete nic demontovat, rušit, obnažovat. Necháte ji tak, jak je, v celé své kráse a jen se postaráte, aby se na ni neprášilo. Přece jen asi chcete, aby vše z výše uvedeného vydrželo nejen pro Vaše děti, ale pro jejich děti a případně děti jejich dětí. Konec teorie. Pojďme spolu do praxe. Těším se, až budu moct potěšit těmito produkty více z Vás. A když mi napíšete, jakou s nimi máte zkušenost, jak se vám líbí a co by se Vám hodilo jinak, tak budu nadšená.

Jakákoliv zpětná vazba od Vás je pro mě jako dárek. Budu si jí vážit. Děkuji Vám, že ke mně chodíte a čistě sobecky si vlastně přeji, abych mohla rozdávat radost co nejvíc. Lenka

 

 


zavolejte mi:
+420 724 804 333
napište mi:
foto@lenkakrobova.cz