Premiéra v mém maličkém studiu …


Tak teda – původně jsem zjara myslela, že nejpozději v létě bude vše plně funkční …. Cože ? Moje maličké bytové studio, které je zalité spoustou přirozeného světla. Ale skutek utek, prostě jsem to nezvládla tak, jak jsem chtěla. Ale zase jsem zvládla asi milion jiných věcí, takže bych v žádném případě neměla být na sebe naštvaná, že.

Takže – mám tady poptávku na focení tohoto sladkého děvčátka s největšíma očima jaké asi znám a vymýšlím, jak na to. Venku je podzim pro takovéto prcky ošemetný – nejen, že se při rodinném focení musíme poprat se sluncem, ale ještě i s teplotou. Přeci jen – co s něma v kombinéze na trávě, když jsou na čtyřech, nebo v horším případě na břichu na zemi, že … no nic, musím hýbnout kostrou a musíme fotit uvnitř. Stejně už jsem po termínu. Delší dobu jsem na práci ve studiu nesáhla, protože když nemám děti, tak fotím a fotím a fotím a snažím se urvat z těch pěkných dní maximum. Ale chce to dát si brigádu a za pár večerů to bude ok.

Takže se stalo a mohla jsem přivítat v mém pražském miniateliéru v Kobylisích toto malé děvčátko, které shodou okolností přesně dnes slaví své první narozeniny. Byla boží. Klidná síla. Usměvavá, kdy měla a vážná, když chtěla ona. Pózovala pro mě jako kdyby to už někdy dělala. Sladká Leuš.

Strávili jsme spolu krásnou hodinu plnou hrátek, blbostí, povídání s rodiči a přitom jsme fotili. Prostě „napohodu“, řekl by kde kdo. Takové příjemné brzké odpoledne korunované (spíše náhodou, než záměrně) dalším setkáním s kamarádem, bývalým kolegou, který opravdu ne plánovaně bydlí hned vedle (ne vedlejší vchod, ale jako vedlejší byt – stejné patro, dveře naproti). Sranda. Takové setkání po letech – pro mě, Toma i Zuzu. Kdo by to byl kdy tušil, kam nás život zanese, když jsme spolu kdysi začínali pracovat.

Ale zpátky k Leušce. Miliónové dítě, které je nad věcí. Zřejmě proto, že jsou nad věcí a absolutně v klidu její rodiče. A o tom to je. Bylo to s váma fajn, přátelé. Díky za důvěru a sdílím vlašťovky … co víc ji přát, než aby se vám líbily a aby sladká Leuš zůstala dámou s grácií. Lenka


zavolejte mi:
+420 724 804 333
napište mi:
foto@lenkakrobova.cz