Skoro jsme to nestihli


A vlastně si říkám, že teď to zní, jako bychom skoro nedojeli do porodnice. Tak to teda vlastně nééé. Ale skoro jsme se nestihli vidět. Plán byl udělat těhotenské fotky a zachytit nějaké momenty dřív, než malý človíček vykoukne na svět.

Vlastně jsme se viděli asi o měsíc později, než byl původní plán. Proč? COVID – 19. Já jsem hodila flintu do žita a říkala si – všechno má svůj čas a místo, ono to nějak dopadne. Moc plánovat v této situaci nemá smysl. A ono nakonec vše polevilo a postupné uvolňování začalo.

A protože M&S chtěli do svých fotek dostat i trochu Prahy, tak jsme si dali „stretko“ hned v centru, kam se tentokrát krásně dalo dojet až na místo. Vojanovy sady a nábřeží Vltavy, které jindy bývá natřískané k prasknutí. Ať už labutěmi, nebo turisty. Já mírně nervozní, i když jsem v hlavě měla podrobný plán. M&S na svém pražském rande, tentokrát ještě ve dvou. Mě si nakonec moc ani nevšímali a tak jsem si po nějaké době opět připadala jako neviditelný fotograf, který šmíruje dvojici na rande 🙂 A nakonec se nám podařilo udělat i nějaké fotky s kulisami matičky Prahy, která je pro tuto dvojku momentálně domovem.

Mám radost, že to nakonec vyšlo takto a že můžete vaše blízké obšťastnit společnou fotkou !
Těším se na miminko,
Lenka


zavolejte mi:
+420 724 804 333
napište mi:
foto@lenkakrobova.cz