Rodinný portrét - Vaše investice

Rodinné portréty zrají jako víno. Je to hodnota, kterou si rodiny střeží po generace. Vaše zvláštní okamžiky si zasloužíte zachytit tím nejlepším způsobem. Proto přijímám jen omezený počet klientů - abych každému mohla poskytnout neopakovatelný zážitek. Abych i Vám a Vašim portrétům dala péči, kterou si zasloužíte. Nabízím all-inclusive kompletní řešení s kolekcemi tisků, ve kterých budou Vaše fotografie zářit!

Nabízím Vám pečlivě připravenou řadu produktů včetně uměleckých tisků, paspart a rámečků nebo alb, ve kterých budou Vaše fotografie zářit. Spolupracuji s těmi největšími odborníky na tisk. Můžete se mnou vše konzultovat předem. Velmi ráda Vám tisky a produkty předvedu osobně a poradím Vám, abychom našli to nejlepší řešení odpovídající Vašim představám. Ozvěte se, abychom mohli Vaše focení začít organizovat co nejdříve !

EDITACE snímků

Fotografování samotné je teprve začátkem k vytvoření Vašich portrétů na míru. Po našem setkání trávím poměrně velké množství času úpravami a post procesem nejzdařilejších snímků, které Vám následně prezentuju v privátní galerii.

Během 3 týdnů od našeho setkání obdržíte odkaz do Vaší galerie, abyste si vybrali snímky, které Vás nadchly nebo přímo pohltily. Ty nejzdařilejší snímky vybírám já na základě celkové kompozice a atmosféry, emocí, zaostření, osvětlení a pózování. Uvědomte si, prosím, že soubory v RAW formátu neposkytuju - nejsou totiž hotovým produktem. Musí projít odborným postprocesem. Každý snímek je upravený s nejlepším vkusem do malého uměleckého díla. Za každou minutou, kterou strávíme společně jsou minuty práce před i po našem setkání, aby Vaše finální fotky a celkový zážitek byly skutečně výjimečné. Snímky si můžete zakoupit i nad rámec balíčku, případně se pro ně vrátit v budoucnu.

Exkluzivně pro Vás

Všechny nabízené balíčky obsahují pečlivě vybrané tiskové produkty, ve kterých Vaše fotky budou okamžitě zářit. Produkty byly navržené tak, abyste jimi mohli rozzářit Váš domov a aby je Vaše rodina mohla sdílet po generace. Specializuji se v navrhování řešení, která jsou nadčasová a jednoduše elegantní. V případě speciálních přání umím s Vámi jiné řešení navrhnout a zrealizovat pro Vás tak, abyste Vaše nevšední momenty měli na očích podle Vašich představ.

TĚHOTENSKÉ FOCENÍ

CENA ZA FOCENÍ

// 2200kč

ZAHRNUJE:
> Plánování focení na míru podle Vašich představ (studio nebo exteriér**)
> Konzultaci online (1h)
> Balíček informací k Vašemu focení
> Focení 90-120min
> 1 fotografie dle vašeho výběru v elegantní paspartě

CENA ZA FOTOGRAFIE

EXKLUZIV:

// 8950kč

ZAHRNUJE:
> 25 Vámi vybraných snímků
> Snímky v tištěné podobě
v elegantní fotokrabičce

> Snímky elektronicky ve dvou úrovních kvality

> Snímky elektronicky v barvě i černobílé
> Dárkové balení

> Licence pro neomezené použití k soukromým účelům

> Print kredit na sametovou desku, fotku na dřevo nebo na plátno v rozsahu 700kč

KLASIK:

// 5150kč

ZAHRNUJE:
> 14 Vámi vybraných snímků
> Snímky v tištěné podobě
v elegantní akordeonce

> Snímky elektronicky ve dvou úrovních kvality

> Dárkové balení

> Licence pro neomezené použití k soukromým účelům

> Print kredit na sametovou desku nebo fotku na dřevo - 350kč

MINI:

// 2200kč

ZAHRNUJE:
> 4 Vámi vybrané snímky
> Snímky v tištěné podobě
v elegantní akordeonce

> Snímky elektronicky ve dvou úrovních kvality
> Licence pro neomezené použití k soukromým účelům

**Možnosti poskytování služeb se řídí operativně opatřeními Vlády ČR v souvislosti s protiepidemiologickými opatřeními !!!

OBJEDNEJTE SI VAŠE FOCENÍ HNED:

ODESLAT

Váš vzkaz byl odeslán. Ozvu se Vám nejdříve co to bude možné. Pracuji průběžně, v noci se snažím spát :-) Vřele děkuji za Vaši trpělivost.Váš vzkaz se bohužel nepodařilo odeslat. Zkuste to, prosím, znovu nebo mě kontaktujte telefonicky. Děkuji za Vaši trpělivost.