Návraty

Slečinka L. je neskutečná. Loni mě překvapila tím, že měla asi největší kukadla, co jsem poslední dobou u batolat viděla, dnes jsem „vycvaklá“ z toho, jaké má krásné lokty. A ten uhrančivý pohled je tam stále …. je úžasně svá – ničím (rozumějte žádnou snahou) se nenechala rozhodit a pořád si jela to své. Naštěstí i tyto situace během rodinného focení znám – nejvíce od vlastních dětí. A proto mě nic nedovede rozhodit. Jediné, co by mě mohlo trápit, je úbytek světla, naštěstí jsme byli ale na místě, kde jsme si mohli časovou rezervu dovolit (teda do jisté míry, samozřejmě).

Listy? Díky, nezájem …
Klacek? Díky, nezájem …
Žaludy? Čo nerozumieš? Vravím NIE!

No a tak …

Ale nakonec jsme to dali až do západu slunce  a posuďte sami … snad se vám některé z fotek budou líbit. Mně se totiž líbí moc. Proč? Pro svoji relaxovanost a laskavost. Tak neváhejte a objednejte se 😉

no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

From Australia to Prague

I met parents of this little gentleman through my friends. He was born in Prague but prior to that he traveled almost around the world. Now, Prague is his hometown and considering his parents heritage he will definitely be cosmopolitan.

Our family/newborn session was just smooth and peaceful. So much full of connection and just relaxed. I loved that peacefulness so much that I´d just love this type of atmosphere every single time. I am happy I could be there for you. Thank you for letting me in your family. Thank you for bringing the yellow plaid – something what means sooooo much to you. It is awesome that it was done by the grand-grand-mum as a special gift fot the baby. Awesome job of that lady who I never met, I can only immagine her – her wrinkles, her wisdom, how much she is looking forward to meet this little one in person.

So yes, thank you all for being here and calling my number to be able to take these relaxed, authentic photos full of coonection for you.

 

 

no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Harry Potter a kouzelná hůlka

Toto rodinné focení se dvěma nadšenými kouzelnicemi mě úplně nadchlo. Odjížděla jsem domů proměněná létacím kouzlem asi tak milionkrát a sama jsem byla překvapená (zklamaná?????), že se vlastně nevznáším aspoň metr nad zemí.

Holky byly boží a rodiče se s nimi zapojili ochotně do všech kravinek a her, které jsem pro ně vymýšlela. Přesně takto by to mělo vypadat, aby vznikly fotky, které bych pro vaše rodiny chtěla dělat. Kdekdo by si myslel, že jsem kouzelník, ale ono to tak úplně není. Při rodinném focení je velmi poznat, když se mnou rodiče spontánně spolupracují a jsou zapojení do dětských her, nebo ne. A tady to bylo 100%ní. Díky! Snad se budou líbit hlavně těm, kdo se v nich najdou a těm dvěma malým kouzelnicím, které vypadaly, že takovéto odpoledne jednou za čas je příjemné povyražení :))))

 

no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Ku – ku – kukadla

Sešli jsme se v příjemné společnosti rodičů a tohoto malého velkého kukadla na pár fotek, aby rodiče měli společné fotky, když měl rok. Maminka ho chtěla ostříhat ještě před naším setkáním, nakonec ale počkala a zpětně přiznávala, že to bylo jedno z nejlepšíchh rozhodnutí, které mohla udělat. Ano, ti prckové pak vypadají úplně jinak….

Takže jak můžou vypadat rodinné fotografie z mé dílny například pro oslavu prvních narozenin? Nechte se unést a jen se dívejte.

 

no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nechte své fotky zářit !

Dovedete si představit fotky Vaší rodiny, …

… na které se budete chtít dívat znovu a znovu a nikdy vás neomrzí?

… které Vám připomenou pěkné momenty s Vašimi blízkými, protože o fotografovi jste téměř ani nevěděli?

… kde u focení bylo všem fajn a nemuseli jste být nervozní, že se neumíte „tvářit na objektiv“?

… které jsou prostě přirozené

… fotky plné blízkosti, srdečnosti a laskavosti.

 

Fotky, které …

… jsou tištěné

… jsou vlepené v minimalisticky jednoduchém albu – přírodní kraft papír, černý karton pro fotoalba

 

V leporelu, které

… ihned můžete vzít ssebou a podělit se o fotky s babičkami, tetičkami, s přáteli

… se okamžitě může stát součástí Vašeho interiéru

… můžete mít na očích nekonečně dlouho a přitom se vám neomrzí, protože průběžně můžete fotky otáčet

… na první pohled poznáte podle vlastní koláže na přední straně alba

… je přepásané elegantní pruženkou

… na vnitřní straně můžete popsat, abyste nikdy nezapomněli, kdy jste se fotili

 

Výsledky našeho focení dostanete ve formě balíčku, který je jako překvapení.  Postupně odkrýváte, co obsahuje a z čeho se můžete radovat. Celý balíček vyrábím ručně přímo já.

Krabice z přírodního kraft papíru s velkou stuhou

Fotoalbum leporelo (s mozaikou a pruženkou)

Praktický pytlíček (abyste se nemuseli bát vzít fotky ssebou a ukázat rodině/přátelům)

Progresso pastelka (na zapsání Vašich poznámek na přebal alba)

Malý dárek

 

 

no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *